Nazwa pracodawcy:
TNS Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244498pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Operator prasy krawędziowej CNC / Wiertarka

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania
Opis stanowiska:

  • operator krawędziarki CNC;

  • operator wiertarki.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;

  • dodatek z tytułu pracy na drugiej zmianie;

  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin;

  • możliwość rozwoju zawodowego.