Nazwa pracodawcy:
KB Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244720pra

Miejsce pracy:
Polska, Rytel
województwo: pomorskie

Automatyk

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Zadania z zakresu automatyki w celu zapewnienia ciągłości pracy linii produkcyjnych,

  • Kontrola urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz sporządzanie raportów,

  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania,

  • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych,

  • Prace naprawcze, kalibracyjne, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki,

  • Udoskonalanie procesów produkcyjnych,

  • Przeprowadzanie modernizacji sterowania maszyn.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Gotowości do pracy zmianowej,

  • Wykształcenia o profilu elektrycznym/automatycznym/mechatronicznym i pokrewne,

  • Doświadczenie w usuwaniu bieżących awarii maszyn i urządzeń,

  • Uprawnienia grupy I i II w zakresie eksploatacji gdy brak pracodawca umożliwi ich uzyskanie,

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziana znajomość sterowników Siemens S5 i S7, umiejętności parametryzacji falowników firmy Siemens i SEW.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Pomoc w relokacji,

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • Pełną poufność w ramach procesu rekrutacyjnego.