Nazwa pracodawcy:
REMONDIS Hydrokan Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244624pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kierowca - Operator pojazdu ssąco-płuczącego WUKO

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych – WUKO, ciągnik siodłowy z naczepą

  • Czyszczenie, udrażnianie sieci kanalizacyjnej i przepompowni ścieków

  • Usuwanie awarii i zatorów w rurociągach

  • Obsługa zabudowy specjalistycznej zamontowanej na samochodzie do czyszczenia kanalizacji

  • Konserwacja, przeglądy sieci kanalizacyjnych

  • Dbałość o powierzony sprzęt i mienie

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B, C, mile widziane E

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • Aktualna karta kierowcy

  • Dyspozycyjność – zlecenia awaryjne, dyżury

  • Mile widziane uprawnienia ADR

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz koparko-ładowarkę

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Gwarancję terminowej płatności wynagrodzenia

  • Możliwość udziału w kursach i szkoleniach zawodowych

  • Pakiet socjalny

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wyposażenie w odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej

  • Praca na terenie województwa Pomorskiego, codzienne powroty na bazę