Nazwa pracodawcy:
ECOL Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9245143pra

Miejsce pracy:
Polska, Rybnik
województwo: śląskie

Specjalista ds. Sprzedaży Środków Smarnych

Opis stanowiska
Miejsce pracy Rybnik

Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż środków smarnych i jej intensyfikację, a także:

  • zarządzanie, nadzór i opiekę handlowo–techniczną klientów,

  • rozwojem nowych aplikacji i wyszukiwaniem nowych kanałów sprzedażowych,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • prowadzenie działalności handlowej i promocyjnej,

  • analizę konkurencji,

  • tworzenie i prowadzenie bazy CRM.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie (mechanika i budowa maszyn, chemia, energetyka, automatyka) – w tym licencjat,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem,

  • dyspozycyjność oraz gotowość do podróży służbowych,

  • motywacja do osiągania najlepszych wyników,

  • zaangażowanie w realizacji celów oraz współpraca w zespole,

  • znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy
To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • narzędzia do wykonywania swoich obowiązków min. samochód służbowy, telefon, komputer,

  • premie i nagrody,

  • wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego,

  • finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,

  • prywatną opiekę medyczną realizowaną przez PZU obejmującą m.in. korzystanie z profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych, szczepień przeciwko grypie sezonowej, wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.

  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,

  • kartę MultiSport,

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia,

  • darmowy parking,

  • bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.