Nazwa pracodawcy:
Wojas Development sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244537pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Praga-Południe, ul.
województwo: mazowieckie

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Opis stanowiska
Czy jesteś osobą zorganizowaną, dokładną, z pasą do księgowości i finansów? Wojas Development poszukuje Głównej Księgowej/Głównego Księgowego do naszego dynamicznego zespołu!

Jako Główna Księgowa/Główny Księgowy w naszej firmie, będziesz odgrywać kluczową rolę w zarządzaniu finansami, kontrolowaniu procesów księgowych oraz wspieraniu strategicznych decyzji zarządu. Jeśli masz doświadczenie w księgowości, znakomite umiejętności analityczne oraz potrafisz efektywnie zarządzać zespołem, czekamy na Twoją aplikację!

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości trzech spółek operacyjnych oraz kilkunastu deweloperskich spółek celowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów oraz deklaracji podatkowych.

  • Kontrola i analiza finansowa w celu zapewnienia zgodności z budżetem.

  • Nadzór nad pracą zespołu księgowego, delegowanie zadań oraz wsparcie merytoryczne.

  • Współpraca z audytorami, urzędami skarbowymi oraz innymi instytucjami finansowymi.

  • Optymalizacja procesów księgowych i finansowych w firmie.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego lub w obszarze księgowości i finansów.

  • Znajomość przepisów podatkowych, zasad rachunkowości oraz standardów sprawozdawczości finansowej.

  • Doskonałe umiejętności analityczne oraz dbałość o szczegóły.

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań.
    Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego.

  • Znajomość programów księgowych oraz pakietu Microsoft Office.

  • Certyfikaty księgowe (np. ACCA, CIMA) będą dodatkowym atutem.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń branżowych.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy.

  • Szansa na współpracę w firmie, która kształtuje przyszłość rynku nieruchomości.

Dołącz do nas i bądź częścią firmy, która zmienia rynek nieruchomości!