Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244360pra

Miejsce pracy:
Polska, Stare Opole, k. Siedlec
województwo: mazowieckie

Magazynier

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • prawidłowe przyjmowanie/wydawanie dostaw

  • odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu

  • zadania związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów

  • praca na wózku widłowym oraz ze skanerami elektrycznymi

  • przyjmowanie i segregowanie opakowań zwrotnych

  • składanie kartonów, naprawa palet i inne prace fizyczne zlecone przez kadrę zarządzającą magazynu

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

  • zaangażowania, rzetelności i dobrej organizacji pracy

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • dyspozycyjności (praca w systemie 3-zmianowym)

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie w branży spożywczej

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • talony na święta

  • szansę na rozwój w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej dla Pracowników i ich rodzin