Nazwa pracodawcy:
FOB-Decor Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244717pra

Miejsce pracy:
Polska, Turza (pow. zawierciański, gm.
województwo: śląskie

Nastawiacz maszyn / Ustawiacz maszyn

Opis stanowiska

JEŚLI:

  • masz wykształcenie techniczne (mechanik, mechatronik, automatyk),

  • znasz podstawy konstrukcji narzędzi tłocznych,

  • potrafisz czytać dokumentację techniczną,

  • potrafisz posługiwać się narzędziami pomiarowymi,

DODATKOWO:

  • masz doświadczenie w firmie produkcyjnej,

  • szukasz firmy, z którą możesz związać się na dłużej,

TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!

Wymagania

CO BĘDZIESZ ROBIĆ?

  • obsługiwać i nadzorować pracę maszyn produkcyjnych,

  • regulować na bieżąco parametry pracy maszyn,

  • przezbrajać linię produkcyjną,

  • modernizować maszyny produkcyjne,

  • uczestniczyć w montażu nowego parku maszynowego,

  • diagnozować i usuwać ewentualne usterki,

  • prowadzić dokumentację związaną z dokonywanymi przeglądami, naprawami i usprawnieniami,

Oferujemy
CO OFERUJEMY?

  • bezpieczne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zapewniającą pewność zatrudnienia i rozwój kariery,

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności,

  • darmowy transport firmowym autokarem na trasie Turza – Zawiercie – Turza, aby ułatwić codzienny dojazd do pracy,

  • Kartę MULTISPORT, kartę lunchową, owocowe środy,

  • program poleceń pracowniczych,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach oraz Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE),

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pakiet szkoleń specjalistycznych,