Nazwa pracodawcy:
TRIBE Krakow Old Town | MERCURE Krakow Old Town

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9243595pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Pro-active Sales Manager​ (Kierownik ds. Sprzedaży Aktywnej)

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

Pierwszy w Polsce lifestylowy TRIBE już wkrótce w… Krakowie!

Rozwijamy portfolio naszych hoteli i poszukujemy dynamicznej osobowości do aktywnego rozwijania nowych i istniejących biznesów dla dwóch flagowych hoteli Accor o standardzie 4-gwiazdek położonych w samym sercu Krakowa.
MERCURE Krakow Old Town oferuje lokalne doświadczenia premium w 198 pokojach, 6 salach konferencyjnych oraz barze i restauracji Winestone.
TRIBE Krakow Old Town już wkrótce zaskoczy 168 designerskimi pokojami, 2 salami spotkań, strefą wellness oraz zjawiskową ofertą F&B z restauracją TRIBE Table, cocktail barem, coffee barem i całodobowym Social-HUB.

Będziesz odpowiedzialny/a za aktywną sprzedaż usług hotelowych i gastronomicznych, realizowanie spotkań z potencjalnymi klientami, przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje kontraktów i sporządzanie raportów dotyczących sprzedaży. W swojej pracy połączysz swoje zaangażowanie oraz doświadczenie, aby pozyskiwać klientów i budować z nimi długotrwałe relacje.
Wymagania
Nasze wymagania

  • Poszukiwany Talent do naszego zespołu sprzedaży multi-site jest zdeterminowany,  aby oba hotele były liderami w swoich comp-set’s.

  • Posiada naturalną umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych, rozumie potrzeby współczesnych podróżników oraz zna środowisko sprzedaży B2B w hotelarstwie.

  • Swobodnie stosuje techniki sprzedaży oraz zasady revenue managementu, doskonale organizując swoją pracę i osiągając zaplanowane cele.

  • Trendy segmentu premium i lifestyle nie są mu obce, jest skrupulatny i zorientowany na detale.

  • Posługuje się językiem polskim i angielskim.

Oferujemy
To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę z przebojowym i zgranym zespołem w największej sieci hotelowej.

  • Zaoferujemy dostęp do najnowszych rozwiązań wspierających procesy sprzedaży i globalnych systemów Accor.

  • Będziemy Cię wspierać w dalszym rozwoju poprzez szkolenia i projekty.

  • Premie półroczne, dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne.

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover i kartę Multisport.

  • Spotkania integracyjne i celebracje uroczystości.

  • Obiady pracownicze.

  • Karty zniżkowe na pobyty w hotelach sieci na całym świecie.

  • Program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo.