Nazwa pracodawcy:
PKP CARGO S.A.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244345pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Analityk/ Analityczka bezpieczeństwa IT (SOC)

Opis stanowiska
Wyzwania, jakie na Ciebie czekają:

  • Monitorowanie zdarzeń cyberbezpieczeństwa w czasie rzeczywistym

  • Wyszukiwanie zależności pomiędzy zdarzeniami, kategoryzowanie zdarzeń

  • Zbieranie kluczowych informacji, ich analiza i interpretacja w celu eskalacji do odpowiednich linii wsparcia

  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń zdarzeń bezpieczeństwa oraz dokumentowanie ich obsługi

  • Śledzenie dostępnych źródeł informacji w poszukiwaniu nowych zagrożeń

Wymagania
Jesteś Kandydatem, którego szukamy, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (kierunki: informatyka, telekomunikacja, bezpieczeństwo)

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux

  • Znajomość podstawowych typów ataków oraz sposobów ochrony przed nimi

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji z zakresu cyberbezpieczeństwa

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany 12h)

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
W zamian zaoferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę na pełen etat)

  • Pracę w zgranym zespole, w renomowanej firmie

  • Ulgowe Usługi Transportowe, zniżki na Bilety Międzynarodowe

  • Możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli)