Nazwa pracodawcy:
Bowim S.A.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244768pra

Miejsce pracy:
Polska, Sosnowiec
województwo: śląskie

Kontakt:

Bowim S.A.

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Opis stanowiska
Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Prowadzenie dokumentacji biurowej oraz wsparcie administracyjne dla innych działów

  • Koordynacja obiegu dokumentów i dbanie o prawidłowy przepływ informacji

  • Obsługa przewoźników - dostawców/odbiorców

  • Dbanie o miłą i profesjonalną obsługę klientów

  • Praca w trybie 3-zmianowym

Wymagania
Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów

  • Znajomości obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office

  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz pozytywnego nastawienia w kontaktach z klientem i współpracownikami

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy
Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych

  • przyjazną atmosferę w zgranym, młodym zespole

  • pakiet benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, kart sportowych itp. )