Nazwa pracodawcy:
Conart Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9243253pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Specjalista ds. szkoleń BHP

Opis stanowiska Opis stanowiska
Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • nadzór nad szkoleniami stacjonarnymi od strony logistycznej (kontakt z klientami, ustalanie grup szkoleniowych, organizacja sali, cateringu, współpraca z wykładowcami, przygotowanie materiałów szkoleniowych, hospitacja szkoleń, wystawianie zaświadczeń),

  • nadzór nad szkoleniami w formie on-line oraz e-learning ( organizacja grup, dopuszczanie osób do szkoleń, przygotowanie dokumentacji dla uczestników, wystawianie zaświadczeń),

  • prowadzenie szkoleń w zakresie BHP ( wstępnych, okresowych),

  • opracowywanie merytoryczne programów szkoleń i działań doradczych,

  • opracowywanie gier, ćwiczeń do szkoleń stacjonarnych i e-learning,

  • rozliczanie i podsumowanie zrealizowanych działań (szkoleń i doradztwa) dla klienta,

  • aranżowanie i odbywanie spotkań z klientami,

  • tworzenie ofert i promocja usług świadczonych przez firmę,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (wyższe lub podyplomowe ),

  • doświadczenia w obszarze organizacji szkoleń,

  • dobrej znajomości obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office,

  • zdolności interpersonalnych i perswazyjnych,

  • zdolności organizacyjnych, umiejętności zarządzania czasem i działania pod presją czasu,
    samodzielności, silnej motywacji do pracy i osiągania założonych celów, kreatywności i dynamizmu w działaniu,

  • łatwości budowania relacji biznesowych z osobami z różnych szczebli organizacji,

  • prawa jazdy kat. B, własnego samochodu.

Oferujemy Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • duży zakres samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • miłą atmosferę.