Nazwa pracodawcy:
Hanwha Aerospace Europe

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244372pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, przy metrze Wilanows
województwo: mazowieckie

Manager ds. Rozwoju Biznesu w Sektorze Obronnym

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Badanie rynku: Analiza trendów, szans oraz potencjalnych obszarów wzrostu.

  • Rozwój biznesu: Współpraca z interesariuszami w celu identyfikacji i pozyskiwania nowych możliwości biznesowych.

  • Marketing strategiczny: Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej.

  • Rozwój nowych produktów: Współtworzenie nowych inicjatyw produktowych w oparciu o badania rynkowe.

  • Zarządzanie relacjami z klientami: Budowanie i utrzymywanie kluczowych relacji biznesowych.

  • Analiza finansowa: Ocena rentowności i potencjalnego zwrotu z inwestycji dla nowych możliwości biznesowych.

  • Zarządzanie projektami: Nadzór nad kampaniami marketingowymi i innymi inicjatywami branży obronnej.

  • Analiza konkurencji: Monitorowanie działań konkurentów i podejmowanie strategicznych decyzji.

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu biznesu, marketingu lub pokrewnego.

  • Doświadczenie w rozwijaniu programów, biznesu i marketingu strategicznego w branży obronnej.

  • Umiejętności analityczne i badawcze.

  • Umiejętności lidera i zarządzania projektami.

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Znajomość branży obronnej, jej regulacji i głównych graczy.

  • Silna świadomość finansowa.

Oferujemy Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat (okres próbny 3 miesiące, następnie na czas nieokreślony).

  • Dopłaty do prywatnej opieki medycznej.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Budżet szkoleniowy.

  • Karta lunchowa.

  • Punkty w programie Cafeteria, wymienne na różne benefity (karta Multisport, vouchery).