Nazwa pracodawcy:
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244306pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzeszów
województwo: podkarpackie

Mechanik Napraw Kompozytowych

Opis stanowiska
Obowiązki na stanowisku:

  • Wykonywanie napraw strukturalnych części lotniczych w oparciu o dokumentację techniczną

  • Wykonywanie napraw kompozytowych wg standardów lotniczych: weryfikacja uszkodzenia, usunięcie uszkodzonych fragmentów struktury, przygotowanie powierzchni naprawczej, przygotowanie materiałów naprawczych, utwardzanie kompozytu, weryfikacja wykonanego procesu

  • Realizacja podstawowych pomiarów na naprawianych częściach lotniczych

  • Realizacja zadań zgodnie z zamówieniami i rejestracja zadań w systemie

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane lotnicze)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Znajomość technik napraw kompozytowych stosowanych w lotnictwie

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pneumatycznymi: szlifierka, wiertarka itp.

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, średnicówka, mikromierz

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej

  • Znajomość materiałów i technik napraw kompozytowych stosowanych w lotnictwie

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych