Nazwa pracodawcy:
AGATA Spółka Akcyjna

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244486pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Zastępca Dyrektora Logistyki

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Stała współpraca i wsparcie Dyrekcji Logistyki w zakresie:

    • zarządzania Biurem Logistyki;

    • zarządzania zespołem rozproszonym Koordynatorów Magazynowych i Audytu Wewnętrznego;

    • kontroli i nadzoru nad pracą Magazynów Handlowych;

    • kontroli i nadzoru nad pracą Centrum Dystrybucji w Majkowie Dużym;

  • Planowanie i organizacja oraz udział w inwentaryzacjach i audytach magazynowych na terenie całej Polski;

  • Kontrola i optymalizacja standardów pracy oraz kosztów logistyki we wszystkich magazynach spółki;

  • Prowadzenie projektów logistycznych;

  • Raportowanie i bezpośrednia współpraca z Zarządem.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami magazynowymi oraz w zarządzaniu zespołem;

  • Dobre umiejętności analityczne, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel;

  • Dobra znajomość programów z klasy WMS/ERP;

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Chęć do rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji;

  • Innowacyjność i kreatywność w działaniu;

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu oraz pracy pod presją czasu;

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziana.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Samochód służbowy;

  • Możliwość rozwoju;

  • System wdrożenia pracownika;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover;

  • Pakiet sportowy Medicover Sport;

  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;

  • Wczasy pod gruszą;

  • Bonus Bożonarodzeniowy;

  • Zniżki pracownicze;

  • Prezent urodzinowy.