Nazwa pracodawcy:
Energomix S.A

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244684pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: dolnośląskie

Partner Biznesowy ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej, Gazu Ziemnego, OZE

Opis stanowiska
Twoje codzienne zadania:

  • aktywne działania terenowe, ofertowanie oraz sprzedaż energii elektrycznej i gazu ziemnego, OZE do klientów B2B;

Wymagania
Dołącz do nas, jeśli:

  • Sprzedaż do klientów B2B to Twój konik;

  • Jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną i zmotywowaną do działania;

  • Łatwo nawiązujesz relacje biznesowe;

  • Chcesz poszerzyć swój portfel produktów i usług o nowe rozwiązania;

  • Chcesz stale rozwijać swoją wiedzę;

  • Charakteryzuje Cię nieszablonowe i pozytywne myślenie :).

Oferujemy
Oferujemy:

  • Współpracę z kilkunastoma spółkami obrotu (współpracujemy z czołowymi graczami na rynku energii i gazu, m. in. Respect Energy);

  • Możliwość sprzedaży innych naszych produktów i usług (kompensacja mocy biernej, stacje ładowania, fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, klimatyzacje, audyty oraz pozyskiwanie gruntów pod farmy PV);

  • Wysokie stawki prowizyjne (70-80%);

  • Pełne wsparcie back office, marketingowe i aktywna opieka koordynatora PH;

  • Wsparcie leadami, umówionymi spotkaniami;

  • Dla najbardziej aktywnych bonusy - samochód służbowy, dodatek paliwowy, wyjazdy integracyjne;

  • Wsparcie w budowaniu zespołów sprzedażowych (dla zainteresowanych);

  • Konkursy sprzedażowe;

  • Umowę B2B lub zlecenie;

  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się organizacją.