Nazwa pracodawcy:
OTTO Special Staffing

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244918pra

Miejsce pracy:
Holandia, Zaandam
województwo: zagranica

Operator maszyn

Opis stanowiska
Operator maszyn będzie odpowiedzialny za obsługę i dbanie o różne maszyny produkcyjne, upewniając się, że produkty spożywcze są wytwarzane wydajnie i bezpiecznie. Będziesz postępować zgodnie z ustalonymi procedurami i wytycznymi, aby obsługiwać maszyny, monitorować ich wydajność i dokonywać niezbędnych korekt, aby zapewnić ich prawidłowe działanie. Niezbędne jest zapewnienie, że wszystkie produkty spełniają standardy jakości i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa przy jednoczesnym utrzymaniu czystości i porządku w miejscu pracy. Ze względu na świeżość mięsa będziesz pracować w chłodniejszych warunkach.

Będziesz pracować na dwie zmiany: poranna zmiana trwa od 05:00/08:00 do 14:00/15:30, a wieczorna od 14:00/15:30 do 22:30/00:00, w zależności od produkcji. Za wieczory i niedziele przysługują dodatki.

Na stołówce można kupić smaczny ciepły posiłek, który podczas wieczornej zmiany otrzymuje się za darmo. Możliwość zdobycia kontraktu. Środowisko pracy jest międzynarodowe, dynamiczne i przyjazne. Dołącz do zespołu jako operator maszyn!

Obowiązki

  • Ustawianie linii produkcyjnej

  • Sprawdzanie jakości

  • Uruchamianie, obsługa i regulacja maszyn

  • Naprawianie drobnych usterek

  • Rejestrowanie danych produkcyjnych w systemie

Wymagania
Wymagania

  • Gotowość do pracy w chłodniejszym środowisku

  • Chęć do pracy w systemie zmianowym

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

  • Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego, polskiego, słowackiego i/lub bułgarskiego

Oferujemy

Oferujemy

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Możliwość pracy w weekend

  • Biuro OTTO w miejscu pracy, czynne codziennie

  • Darmowe paczki z mięsem raz w tygodniu

  • Darmowe WiFi

  • Darmowy ciepły posiłek na zmianach popołudniowych

  • Gry dostępne w stołówce

  • Stołówka z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka/ mikrofalówka)

  • Stołówka z możliwością zakupu posiłków

  • Zapewniona odzież robocza

Wynagrodzenie

  • 14.74 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny = 15.97 EUR