Nazwa pracodawcy:
Medicover Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9245170pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Al. Jerozolimskie 96
województwo: mazowieckie

Analityk Biznesowo-Systemowy IT

Opis stanowiska

  • Forma współpracy: B2B/Umowa o pracy

  • Rekrutacja: zdalna

  • Model pracy: 100% praca zdalna

Do zadań osoby pracującej w tej roli należeć będzie:​

  • Przeprowadzanie analiz i identyfikacja potrzeb biznesowych – warsztaty

  • Rekomendowanie rozwiązań

  • Modelowanie procesów biznesowych

  • Opis założeń, wymagań (funkcjonalne i niefunkcjonalne) dla rozwiązań IT

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną

  • Współpraca z zespołami projektowymi i użytkownikami końcowymi (biznes)

  • Współpraca z analitykami, kierownikami projektów oraz zespołem developerskim i testowym przy realizacji projektów informatycznych

Wymagania
Oczekiwania wobec Kandydatów:​

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (Analityk biznesowo-systemowy)

  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

  • Wysokie umiejętności analityczne, doświadczenie w zakresie przeprowadzania analizy biznesowej lub biznesowo - systemowej (modelowanie procesów biznesowych, analiza wymagań, identyfikacja i specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)

  • Umiejętność tworzenia oraz koordynacji procesu wytwarzania dokumentacji projektowej

  • Doświadczenie w zakresie tworzenia modeli zgodnie z notacją BPMN i/lub UML

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie, min. B2) – wymóg konieczny

Mile widziane:​

  • Umiejętność opisu wymagań przy użyciu User Stories

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect

  • Znajomość zagadnień integracyjnych (Web Services)

Oferujemy
Dlaczego warto do nas dołączyć?​

  • Doświadczenie poprzez pracę przy różnorodnych projektach – jesteśmy firmą wielobiznesową, a działamy w takich obszarach jak: opieka medyczna, stomatologia, optyk, sieć aptek czy kluby fitness

  • Przedsiębiorczość to jedna z naszych wartości, którą kierujemy się w pracy. Twórz z nami innowacyjne rozwiązania i kreuj obraz współczesnej branży medycznej

  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań

  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)

  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku

Benefity:​

  • prywatna opieka medyczna,

  • opieka stomatologiczna,

  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe),

  • dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,

  • dostęp do nauki języka angielskiego,

  • zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW