Nazwa pracodawcy:
Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244546pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań, Jeżyce
województwo: wielkopolskie

Magazynier

Opis stanowiska

  • prace związane z kompletowaniem towaru w magazynie,

  • sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentami,

  • prawidłowe rozmieszczenie towaru w magazynie,

  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania

  • umiejętności pracy w zespole,

  • punktualności, uczciwości oraz dokładności,

  • dyspozycyjności,

Oferujemy

  • stałą pracę na pełny etat,

  • prywatną opiekę lekarską,

  • kartę Multi Sport,

  • dla najlepszych dofinansowanie do uprawnień na wózki.