Nazwa pracodawcy:
Lobo recykling Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244453pra

Miejsce pracy:
Polska, Białystok
województwo: podlaskie

Handlowiec

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych

  • Ofertowanie, prowadzenie negocjacji handlowych

  • Zakup tworzyw, makulatury i złomu

Wymagania
Nasze wymagania

  • Posiadanie umiejętności matematyczno-analitycznych

  • Znajomość MS Office – Excel

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z klientem w branży obrotu odpadami

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy
To oferujemy

  • Kontakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 6 tyś -30 tys. zł, uzależnione od posiadanych umiejętności i osiąganych wyników

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Szkolenia

  • Samochód służbowy, telefon, komputer

  • Możliwość pracy zdalnej lub z biura

  • Teren pracy: Polska i zagranica

  • Work life balance