Nazwa pracodawcy:
Uniwersytet Morski w Gdyni

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9216655pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdynia
województwo: pomorskie

Młodszy bibliotekarz

Opis stanowiska

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Komórka organizacyjna: Biblioteka Główna, Pion Prorektora ds. Nauki

Obowiązki na oferowanym stanowisku:

  • bieżąca realizacja zamówień na materiały biblioteczne,

  • obsługa bibliotecznych systemów,

  • udział przy porządkowaniu i selekcji księgozbioru,

  • obsługa czytelników,

  • katalogowanie materiałów bibliotecznych,

  • działania promujące literaturą naukową.

Wymagania
Wymagania kwalifikacyjne, Wykształcenie, Doświadczenie zawodowe:

  • wykształcenie wyższe,

  • biegła obsługa komputera (środowisko Windows) oraz pakietu biurowego Office (Word, Excel),

  • gotowość do pracy zgodna z harmonogramem w zakresie godzin 7: 15-18:00  oraz w soboty,

  • brak przeciwwskazań do prac w magazynach książkowych,

  • dobra znajomość j. angielskiego (co najmniej na poziomie B2),

  • dobra organizacja zadań i czasu pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Przewidywana data zatrudnienia: Wrzesień 2024 r.

Dodatkowe informacje: Równoważny system czasu pracy