Nazwa pracodawcy:
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9246403pra

Miejsce pracy:
Polska, Babica
województwo: podkarpackie

Mechanik maszyn budowlanych

Opis stanowiska

  • naprawa maszyn budowlanych np.: koparek, ładowarek, koparko-ładowarek, walców, rozściełaczy mas bitumicznych

  • naprawa samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych

  • dbanie o stan techniczny oraz porządek w obsługiwanych maszynach,

  • diagnozowanie usterek mechanicznych lub elektromechanicznych,

  • naprawa i serwisowanie maszyn i urządzeń,

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń.

Wymagania
Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku mechanika maszyn budowlanych lub mechanika samochodowego,

  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem,

  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń budowlanych,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • sumienność, rzetelność, uczciwość,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • punktualność, uczciwość, dyspozycyjność.

  • dobra organizacja pracy, fachowość, zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy
Oferujemy

  • praca w rejonie Południowej Polski- baza w Babicy z gotowością do wyjazdów w delegacje celem serwisowania jednostek sprzętowych i transportowych

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną w całej Polsce,

  • ubezpieczenie na życie (dobrowolne),

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • kartę sportową MultiSport

  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych- 1000zł na rok dla każdego pracownika (np. bilety do Teatry, na koncert, festiwal, muzeum, wystawę, kabaret,itp.),

  • bonus świąteczny w postaci karty przedpłaconej (dla pracownika i dla jego dzieci),

  • płatne nadgodziny,

  • ubranie ochronne do wykonywania pracy,

  • ciepły posiłek każdego dnia,

  • terminowe wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy :-)

  • szeroki pakiet benefitów.