Nazwa pracodawcy:
KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244522pra

Miejsce pracy:
Polska, Gliwice
województwo: śląskie

Pracownik logistyki - Operator wózków widłowych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie na produkcję komponentów  i opakowań

  • Odbiór opakowań wielokrotnego użytku i materiałów z obszaru produkcji

  • Przyjmowanie na magazyn komponentów i opakowań, zgodnie z instrukcją

  • Przygotowanie wysyłek

Wymagania
Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez KIRCHHOFF Polska

  • Atrakcyjny pakiet premii (miesięczna premia za wynik, absencyjno – stażowa, adaptacyjna, roczna)

  • Bogaty pakiet socjalny, w tym świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy