Nazwa pracodawcy:
Wojas Development sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244558pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Praga-Południe, ul.
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Marketingu i Reklamy

Opis stanowiska
Czy masz doświadczenie w marketingu i reklamie, a jednocześnie pasjonuje Cię branża nieruchomości? Wojas Development, dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska zajmująca się budową i sprzedażą mieszkań, poszukuje Specjalisty ds. Marketingu i Reklamy!

Jako Specjalista ds. Marketingu i Reklamy będziesz odgrywać kluczową rolę w promowaniu naszych inwestycji oraz budowaniu silnego wizerunku marki Wojas Development. Jeśli jesteś kreatywną osobą z doświadczeniem w tworzeniu i realizacji kampanii marketingowych, czekamy na Twoją aplikację!

Główne obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej: Opracowywanie kompleksowej strategii marketingowej dla nowych inwestycji oraz promocji marki na rynku nieruchomości.

  • Kampanie reklamowe: Planowanie, przygotowywanie i zarządzanie kampaniami reklamowymi w mediach online (Google Ads, Facebook Ads, Instagram) oraz offline (bilbordy, prasa branżowa).

  • Zarządzanie stroną internetową i social media: Aktualizacja treści na stronie internetowej, prowadzenie profili w mediach społecznościowych, tworzenie angażujących treści.

  • Content marketing: Tworzenie wartościowych treści (blogi, artykuły, materiały video) związanych z inwestycjami deweloperskimi.

  • Organizacja eventów i prezentacji: Planowanie i organizacja eventów promocyjnych oraz dni otwartych dla klientów.

  • Relacje z mediami: Budowanie relacji z dziennikarzami, blogerami oraz influencerami, przygotowywanie materiałów prasowych.

  • Wsparcie działu sprzedaży: Opracowywanie materiałów promocyjnych i sprzedażowych wspierających działania handlowe.

  • Monitoring i raportowanie: Analiza efektywności działań marketingowych oraz raportowanie wyników do Zarządu.

  • Budowanie wizerunku marki: Dbanie o spójność komunikacji marketingowej i rozwój pozytywnego wizerunku marki.

  • Koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi: Nadzór nad współpracą z agencjami marketingowymi oraz innymi partnerami zewnętrznymi.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku w marketingu i reklamie, najlepiej w branży nieruchomości.

  • Znajomość narzędzi marketingowych online (Google Ads, Facebook Ads, narzędzia SEO) i offline.

  • Umiejętność tworzenia strategii marketingowej oraz planowania kampanii reklamowych.

  • Kreatywność i zdolność do tworzenia angażujących treści.

  • Doświadczenie w zarządzaniu stronami internetowymi i profilami w mediach społecznościowych.

  • Znajomość programów graficznych (np. Canva, Adobe Photoshop) będzie dodatkowym atutem.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy zespołowej.

  • Samodzielność, inicjatywa i umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

  • Możliwości rozwoju zawodowego i udział w interesujących projektach.

  • Przyjazne i dynamiczne środowisko pracy.

  • Szansa na współpracę w firmie, która zmienia rynek nieruchomości.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy deweloperskiej, dołącz do zespołu Wojas Development!