WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo In

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9245146pra

Miejsce pracy:
Polska, Międzyzdroje
województwo: zachodniopomorskie

Inspektor nadzoru ds. instalacji elektrycznych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i sporządzanie przedmiarów, kosztorysów i harmonogramów;

  • egzekwowanie od wykonawców dobrej jakości wykonania robót, terminowego ich wykonania i odpowiedniego zabezpieczenia stanu BHP;

  • ocena zgłoszeń i wniosków dotyczących prac dodatkowych wpływających od Zamawiającego, udział w procesie zlecania prac podmiotom zewnętrznym;

  • udział w przygotowywaniu procesu inwestycyjnego (koncepcje, dokumenty przetargowe, dokumentacja procesu realizacji);

  • przygotowywanie i opiniowanie dokumentacji projektowej, przetargowej i zakupowej, a także uczestniczenie w komisjach przetargowych i spotkaniach zespołów projektowych;

  • nadzór nad realizacją projektów;

  • uzgadnianie projektów modernizacji i przebudowy obiektów w zakresie instalacji elektrycznych;

  • nadzór i odbiór jakościowy robót budowlanych, ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy;

  • uczestniczenie w odbiorach technicznych nadzorowanych budynków;

  • współpraca z organami nadzoru budowlanego;

  • praca/współpraca wykonywana również na wysokości powyżej 3 m.

Wymagania
Oczekiwania:

  • czynne uprawnienia budowlane do nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie jako Kierownik Robót lub Inspektor Nadzoru przy realizacji obiektów budowlanych;

  • wykształcenie wyższe kierunkowego i praktyczna wiedza techniczna;

  • wiedza w zakresie uwarunkowań prawnych wykonywania robót budowlanych i umiejętności zastosowania jej w praktyce - ustawa Prawo budowlane i przepisy techniczno-budowlane;

  • co najmniej podstawowa znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych;

  • umiejętność posługiwania się programem AutoCAD;

  • wysoka komunikatywność i umiejętność organizacji pracy.

Mile widziane:

  • czynne uprawnienia budowlane do nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń teletechnicznych;

  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Oferujemy
Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);

  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;

  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy.