Nazwa pracodawcy:
STRABAG PFS

Data dodania:
2024-09-03

Nr referencyjny:
9244489pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Kontakt:

STRABAG PFS

Specjalista ds. BHP

Opis stanowiska
Zadania:

  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją dotyczącą obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy

  • kontrola pracy i nadzór podwykonawców

  • kontrola IBWR

  • sporządzenie planu BIOZ, kontrola wykonania i nadzór nad realizacją

  • sporządzanie analiz stanu BHP oraz inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków

  • budowanie u osób osób zaangażowanych w proces inwestycyjny świadomości na temat bezpieczeństwa i higieny pracy

  • inicjowanie oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo oraz motywujących wykonawców do bezpiecznych zachowań

  • realizacja działań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie średnie, wyższe lub podyplomowe w zakresie BHP

  • miejsce zamieszkania Łódź lub okolice ( praca stacjonarna: Łódź Bałuty)

  • minimum trzyletni staż pracy w służbach BHP, w tym na samodzielnym stanowisku

  • doświadczenie w służbie BHP (budowy lub inne projekty inwestycyjne)

  • bardzo dobra znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy

  • doświadczenie i uprawnienia w przeprowadzaniu szkoleń podwykonawców (firm wykonujących roboty)

  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • odpowiedzialność, samodzielność, inicjatywa w działaniu

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport

  • ciekawa, pełna wyzwań praca

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.