Nazwa pracodawcy:
JZO S.A.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247380pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

JZO S.A.

Credit Controller/ Specjalista ds. windykacji

Opis stanowiska

  • monitorowanie i zarządzanie procesami kontroli kredytowej

  • wdrażanie zasad i procedur kontroli

  • ustalanie limitów kredytowych i ocena zdolności kredytowej Klientów

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • skuteczne ograniczanie ryzyka kredytowego Klientów

  • zapewnienie terminowości windykacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: finanse, rachunkowość lub pokrewne

  • umiejętności analityczne

  • umiejętność negocjacji i utrzymywania pozytywnych relacji z Klientami

  • znajomość pakietu MS Office

  • język angielski – min. poziom B1

  • doświadczenie w pracy z SAP będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane co najmniej 1 rok doświadczenia w obsłudze kredytów i należności lub na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w ramach grupy EssilorLuxotica

  • pracę w zgranym zespole w którym można liczyć na realne wsparcie współpracowników

  • dofinansowanie do karty Medicover Sport

  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego