Nazwa pracodawcy:
Klient portalu Praca.pl

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9245026pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzeszów
województwo: podkarpackie

Kupiec w Kanale Nowoczesnym

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Analiza Rynkowa: Monitorowanie trendów rynkowych, analiza konkurencji oraz identyfikacja potencjalnych dostawców.

  • Negocjacje: Prowadzenie negocjacji z dostawcami w celu uzyskania najlepszych warunków handlowych.

  • Zarządzanie Asortymentem: Planowanie i realizacja zamówień zgodnie z potrzebami firmy, utrzymanie optymalnych poziomów zapasów.

  • Kontrola Jakości: Regularne monitorowanie jakości dostarczanych produktów oraz współpraca

  • z dostawcami w celu rozwiązywania ewentualnych problemów.

  • Dokumentacja: Utrzymywanie dokładnej dokumentacji zakupowej oraz przygotowywanie raportów dotyczących kosztów i efektywności dostawców.

  • Współpraca z innymi działami: Ścisła współpraca z działami sprzedaży, logistyki i marketingu w celu zapewnienia efektywnego przepływu towarów i informacji.

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie: Wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka, ekonomia lub pokrewne.

  • Doświadczenie: Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kupca w kanale nowoczesnym, najlepiej w branży FMCG.

  • Umiejętności Negocjacyjne: Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne.

  • Analiza Danych: Silne umiejętności analityczne i zdolność do pracy z dużymi zbiorami danych.

  • Znajomość Branży: Dobra znajomość specyfiki rynku FMCG oraz trendów rynkowych.

  • Języki Obce: Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilne Zatrudnienie: Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Rozwój Zawodowy: Możliwość udziału w szkoleniach i programach rozwojowych.

  • Benefity: Pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, karta sportowa.

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy.