Nazwa pracodawcy:
INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247160pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, Śródmieście
województwo: dolnośląskie

Inżynier sieci

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i konfiguracja sieci lokalnych (LAN)

  • Konfiguracja sprzętu IT (przełączniki, routery, firewalle)

  • Wdrażanie polityk cyberbezpieczeństwa

  • Tworzenie oraz wprowadzanie zmian w dokumentacjach technicznych

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem sieciowym

  • Gotowość wyjazdów delegacyjnych na terenie Polski w celu wsparcia technicznego, instalacji urządzeń, serwisów

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne / lub w trakcie studiów,

  • Znajomość protokołów komunikacyjnych i technologii sieciowych (podstawowa wiedza z zakresu switchingu, routingu)

  • Podstawowa wiedza z zakresu komputerów, serwerów

  • Znajomość pakietu Microsoft 365

  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane:

  • Doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu urządzeniami sieciowymi Cisco, HP, Moxa

  • Podstawowa wiedza z zakresu protokołów przemysłowych (Modbus, Profibus, Profinet, Ethernet)

  • Uprawnienia SEP E1

  • Podstawowa wiedza z zakresu wirtualizacji.

  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyki przemysłowej i energetycznej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie, o uznanej pozycji na rynku,

  • środowisko pracy oparte na zaufaniu i szacunku, pracę w ambitnym i zgranym zespole,

  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, itp.) pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, pakiet medyczny, dofinansowanie do wczasów).