Nazwa pracodawcy:
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246853pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Planista Slotowy

Opis stanowiska
Obowiązki na stanowisku:

  • Monitorowanie i aktualizowanie harmonogramów dla projektów obsługi bazowej;

  • Wprowadzanie zmian do pakietów;

  • Weryfikacja poprawności danych w systemie;

  • Bieżące raportowanie działań;

  • Kontrola terminowości wykonania prac obsługowych;

  • Przygotowywanie zestawień i analiz;

  • Wydawanie dokumentacji wykonawczej zgodnie z otrzymanymi zamówieniami.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe lotnicze lub w trakcie studiów);

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w branży lotniczej;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Zdolność do pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;

  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym Multisport, LUXMED;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych;

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych.