Nazwa pracodawcy:
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9231550pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Żelazna 59A
województwo: mazowieckie

Starszy Specjalista ds. przygotowania i monitorowania wykonania planu finansowego w zakresie projektów realizowanych ze środków unijnych

Opis stanowiska
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • przygotowywanie częściowego budżetu Wód Polskich (środki na finansowanie i współfinansowanie realizowane z projektów pochodzących z Unii Europejskiej),

  • udział w tworzeniu i nadzorowanie realizacji planu finansowego w zakresie środków europejskich (koszty oraz nakłady majątkowe),

  • nadzór nad terminowym sporządzaniem budżetów, raportów, sprawozdań i informacji na potrzeby organów wewnętrznych oraz wskazanych interesariuszy,

  • opracowywanie wniosków o uruchomienie środków z rezerwy celowej w zakresie środków europejskich,

  • sporządzanie wniosków o dokonanie zmiany w planie finansowym Wód Polskich w zakresie środków europejskich,

  • weryfikację i ocenę ekonomiczną i finansową przedsięwzięć inwestycyjnych planowanych do realizacji przez komórki merytoryczne w zakresie środków europejskich,

  • opiniowanie umów dotacji celowych w zakresie środków europejskich,

  • opracowywanie pism, analiz, sprawozdań, zestawień wymaganych w bieżącej pracy Wydziału.

Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość,

  • ma minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie planowania budżetu w jednostkach administracji publicznej,

  • bardzo dobrze zna ustawy: o finansach publicznych, o rachunkowości oraz przepisy z zakresu realizacji projektów europejskich,

  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • potrafi myśleć analitycznie,

  • jest komunikatywny, potrafi współpracować w zespole,

  • dobrze organizuje pracę własną, jest samodzielny, skrupulatny, odpowiedzialny.

Oferujemy
JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:

  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.

  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.

  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.

  • Dofinansowanie do karty sportowej.

  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.

  • Pracę, która ma znaczenie.