Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247298pra

Miejsce pracy:
Polska, Jarosław
województwo: podkarpackie

Kontakt:

Praca.pl

Pracownik ds. Ankiet Terenowych

Opis stanowiska
Zadania:

  • Bezpośrednia interakcja z potencjalnymi klientami, przeprowadzanie ankiet dotyczących programów "Mój Prąd" i "Czyste Powietrze".

  • Raportowanie wyników ankiet oraz zarządzanie dokumentacją.

  • Edukowanie mieszkańców o korzyściach płynących z programów proekologicznych.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy
Warunki Pracy:

  • Praca w terenie, na przydzielonych obszarach.

  • Praca w dni robocze, z wsparciem doświadczonego doradcy.

  • Umowa zlecenie z wynagrodzeniem dziennym i prowizją za pozyskanie klienta.

Oferujemy:

  • Niezbędne materiały do pracy oraz organizację transportu.

  • Wsparcie zespołu i szkolenia wprowadzające.

  • Brak wymagań dotyczących doświadczenia; zapewniamy kompleksowe przeszkolenie.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • Pracując z nami, nabędziesz cenne umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii, będąc częścią zespołu, który realnie przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego.