Nazwa pracodawcy:
ECOL Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246778pra

Miejsce pracy:
Polska, Rybnik
województwo: śląskie

Specjalista / Specjalistka ds. ofert i umów

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • Analiza zapytań ofertowych.

  • Kompleksowe przygotowanie i wysyłka ofert dot. zapytań i przetargów.

  • Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem i zawieraniem umów, koordynacja procesu.

  • Obsługa platform zakupowych Klientów.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – w tym licencjat.

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu B2 lub wyższym.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i organizacji pracy własnej.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność.

  • Operatywność, sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

  • Dokładność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane wymagania

  • Znajomość zagadnień prawa administracyjnego, spółek handlowych.

  • Znajomość instrumentów zabezpieczania umów handlowych.

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

  • Premie i nagrody.

  • Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego.

  • Finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie.

  • Prywatną opiekę medyczną realizowaną przez PZU obejmującą m.in. korzystanie z profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych, szczepień przeciwko grypie sezonowej, wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.

  • Dostęp do pracowniczego programu emerytalnego.

  • Kartę MultiSport.

  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia.

  • Darmowy parking.

  • Bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.