Nazwa pracodawcy:
OTTO Work Force

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247033pra

Miejsce pracy:
Holandia, Venray
województwo: zagranica

Pracownik magazynu

Opis stanowiska
JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ TWOJA PRACA

Jako pracownik magazynu zadbasz o sprawny przebieg całego procesu. Za pomocą list zamówień zbierzesz, posegregujesz i sprawdzisz produkty. Następnie będziesz pakował towar i przygotowywał paczki do wysyłki do klientów. Jeśli posiadasz certyfikat wózka wysokiego składowania lub wózka widłowego, masz możliwość pracy na stanowisku operatora.

Wymagania
HARMONOGRAM PRACY

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00. W zależności od natężenia pracy masz możliwość wyrabiania nadgodzin w weekendy – w godzinach standardowych (06:00-15:00/15:00-00:00) lub na zmianie od 09:00 do 18:00. Za pracę wieczorami i w weekendy otrzymasz dodatki. Pokaż swoją motywację i zyskaj możliwość odbycia szkoleń na wyższe stanowiska.

 OBOWIĄZKI

  • Foliowanie

  • Pakowanie

  • Skanowanie

  • Sortowanie

  • Sztaplowanie

  • Zbieranie zamówień

Oferujemy
OFERUJEMY

  • Wynagrodzenie €13.68 €/H + 1.52% ATV + 8.33% (dodatek wakacyjny) = 15.03 EUR

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • Transport do pracy i z powrotem

  • Możliwość pracy w nadgodzinach i w weekendy

  • Biuro OTTO w miejscu pracy i telefoniczna pomoc 24/7

  • Możliwość otrzymania kontraktu na fazie C

  • Możliwość rozwoju i przejścia na kontrakt bezpośredni

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Umowa o pracę tymczasową na cały etat

  • Gwarantowane godziny pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

WYMAGANIA

  • znajomość j. angielskiego

  • gotowość do pracy również w weekendy

  • sprawność do wykonywania pracy fizycznej