Nazwa pracodawcy:
KOBYLARNIA S.A.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247362pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Pracownik obsługi wagi

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wagi samochodowej (po przeszkoleniu),

  • Sporządzenia raportów w arkuszu kalkulacyjnym,

  • Weryfikacja dostaw (raportowanie rozbieżności wskazań wagi w stosunku do kwitów wagowych lub dok WZ dostawcy),

  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów budowlanych na zapleczu budowy.

Wymagania
Wymagania:

  • Uczciwość, Odpowiedzialność, sumienność, dokładność,

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Samodzielność,

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych i w sobotę,

  • Miejsce zamieszkania w pobliżu umiejscowienia wagi.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.