Nazwa pracodawcy:
Lambda S.A.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247228pra

Miejsce pracy:
Szwecja,
województwo: zagranica

Kontakt:

Lambda S.A.

Majster suchej zabudowy / KG

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem pod nadzorem kierownika robót,

  • Rozstrzyganie problemów technicznych,

  • Udział w naradach koordynacyjnych,

  • Zlecanie i rozliczanie zadań podległej ekipy,

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy,

  • Kontrola jakości prowadzonych prac na budowie,

  • Ocena podległych pracowników,

  • Prowadzenie ewidencja usterek oraz podejmowanie działań mających na celu ich eliminacje,

  • Ewidencja czasu pracy,

  • Przygotowanie i rozliczenia obmiarów,

  • Kontakt z klientem pod nadzorem kierownika.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,

  • Doświadczenie w kierowaniu pracami w systemie suchej zabudowy,

  • Znajomość robót sanitarnych,

  • Umiejętność czytania planów (BIM, AutoCad itd.),

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy
Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do Szwecji,

  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie – z oddzielnie od pracowników, którymi zarządzasz,

  • Zawieramy polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),

  • Gwarantujemy Ci możliwość długoletniej współpracy i realizacje ambitnych projektów.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.