Nazwa pracodawcy:
"ESKULAP" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247370pra

Miejsce pracy:
Polska, Balice, Ul. Krakowska 178 B
województwo: małopolskie

eCommerce Manager

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działalnością sklepów internetowych,

  • Tworzenie i wdrażanie strategii w celu zwiększenia sprzedaży i poprawy konwersji,

  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,

  • Optymalizacja strony internetowej pod kątem SEO,

  • Zarządzanie zespołem w tym planowanie pracy, motywowanie i rozwijanie umiejętności członków zespołu,

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i usprawnień mających na celu optymalizację procesów,

  • Współpraca z zewnętrznymi firmami takimi jak agencje marketingowe, firmy logistyczne i producenci,

  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników KPI oraz raportowanie wyników,

  • Zarządzanie relacjami z klientami oraz obsługa zamówień,

  • Utrzymywanie aktualnej bazy produktowej oraz kontrola jakości treści na stronie,

  • Współpraca z innymi działami firmy (magazyn, księgowość, dział zakupów).

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Doskonała znajomość narzędzi eCommerce i platform sprzedażowych (Idosell, BaseLinker, Subiekt GT),

  • Bardzo dobra znajomość Allegro (warunek konieczny),

  • Znajomość technik i narzędzi marketingowych, w tym SEO, SEM, Google Analytics, Google Ads, Senuto,

  • Umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków na ich podstawie,

  • Silne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • Kreatywność, inicjatywa oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii,

  • Możliwość pracy hybrydowej (4 dni z biura, 1 dzień z domu),

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego,

  • Dopłata do pakietów benefitów pracowniczych (karta sportowa Multisport, ubezpieczenie na życie).

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole.