Nazwa pracodawcy:
Vetlab Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247354pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice, ul. Żeliwna 36
województwo: śląskie

Dyrektor Oddziału – laboratorium weterynaryjne

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Nadzór nad codzienną działalnością laboratorium, w tym zarządzanie personelem, budżetem i operacjami.

  • Inicjowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań oraz  technologii w pracy laboratorium

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

  • Zapewnienie przestrzegania standardów jakości usług i procedur bezpieczeństwa.

  • Współpraca z zespołem, dyrektorem operacyjnym i innymi oddziałami w celu ciągłego doskonalenia procesów diagnostycznych.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, dobra znajomość języka angielskiego.

  • Minimum 3 lat doświadczenia na stanowisku menadżerskim oraz w zarządzaniu zespołem, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu jednostką organizacyjną zatrudniającą powyżej 50 pracowników.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

  • Umiejętność negocjacji, prezentacji i raportowania.

  • Nastawienia na osiąganie celów i pro aktywność.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce.

  • Możliwość kreowania rozwoju i kształtowania przyszłości diagnostyki weterynaryjnej.

  • Szansę na realizację swoich pomysłów.

  • Wsparcie profesjonalnego zespołu i przyjazną atmosferę pracy.

  • Kulturę organizacyjną opartą o wartości firmowe.