Nazwa pracodawcy:
Joinco Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246841pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Project Management Junior / Specialist

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Koordynowanie prac związanych z realizacją projektu wprowadzenia produktów na rynek

  • Bieżąca współpraca z klientem i partnerami w trakcie prowadzonych prac, weryfikacja terminów, postępów prac oraz sprawowanie nadzoru nad zewnętrznymi jednostkami biorącymi udział w procesie

  • Rozwój opakowań, filmów produktowych dla nowych produktów i linii produktowych, współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi i domami mediowymi

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem weryfikacji jakości produktu: współpraca z międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi (TUV, DEKRA, Intertek, Hamilton)

  • Bieżąca współpraca z dostawcami zagranicznymi (głównie dostawcy z Chin) w ramach realizacji projektów

  • Realizacja wielu projektów jednocześnie w różnych kategoriach produktowych

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Marketing i Zarządzanie)

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (preferowane minimum roczne)

  • Zorientowanie na rozwój kariery w zarządzaniu projektami marketingowymi związanymi z rozwojem opakowań i certyfikacją

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Umiejętność sprawowania kontroli nad wieloma projektami jednocześnie, weryfikowania ich harmonogramów oraz postępu prac

  • Kreatywność i umiejętność wyszukiwania niestandardowych rozwiązań pojawiających się problemów

  • Doskonała organizacja pracy, skrupulatność

  • Umiejętności pracy w zespole ale także wykazywania własnej inicjatywy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynku FMCG podczas realizacji projektów

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z konkurencyjnym pakietem dodatkowych benefitów

  • Atrakcyjny pakiet benefitów – platforma MyBenefit i prywatna opieka medyczna

  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

  • Szkolenia i możliwości rozwoju

  • Miejsce parkingowe dla wszystkich pracowników

  • Zajęcia językowe w godzinach pracy

  • Co dwa tygodnie w piątki obiady dla całego zespołu

  • Jeden dzień w tygodniu pracy zdalnej

  • Godziny pracy od 8:00 do 16:00