Nazwa pracodawcy:
Arret Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247360pra

Miejsce pracy:
Polska, Zabrze
województwo: śląskie

Projektant konstrukcji stalowych

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • projektowanie konstrukcji stalowych

  • opracowywanie dokumentacji technicznej

  • współpraca z działem produkcji

  • współpraca z działem sprzedaży

Wybrany kandydat dołączy do czteroosobowego zespołu działu technicznego, gdzie będzie mógł się rozwijać i korzystać z jego doświadczeń.
Wymagania Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość programu AutoCAD

  • prawo jazdy

Oferujemy Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w siedzibie firmy w Zabrzu

  • praca w systemie jednozmianowym

  • możliwość rozwoju i korzystania z doświadczeń firmy