Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247202pra

Miejsce pracy:
Polska, Kalisz
województwo: wielkopolskie

Konstruktor – CAD Designer

Opis stanowiska Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i aktualizowanie szczegółowych rysunków technicznych
  • Tworzenie prototypów na drukarce 3D
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, w tym rysunków montażowych, szczegółowych przekrojów oraz schematów
  • Codzienna ścisła współpraca z inżynierami oraz innymi członkami zespołu w Polsce i za granicą w celu uzyskania niezbędnych informacji do realizacji projektów
  • Konsultowanie i rozwiązywanie problemów technicznych oraz proponowanie rozwiązań mających na celu usprawnienie procesu projektowego

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: mechanika, budowa maszyn lub kierunek pokrewny)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora lub na podobnym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania CAD 3D (Autodesk, Autodesk Valut lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji wykonawczej
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość zagadnień z zakresu tworzyw sztucznych, konstrukcji, metali
  • Kreatywność, poczucie estetyki
  • Otwartość na zmiany
  • Dyspozycyjność do 2-3-tygodniowego wyjazdu szkoleniowego do Danii

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Rynkowy poziom wynagrodzenia
  • Bony SODEXO, opieka medyczna i ubezpieczenie PZU
  • Dołączenie do nowopowstającego zespołu, realny wpływ na atmosferę i rozwój organizacji
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Szkolenia wewnętrzne

Oferta dotyczy pracy stałej.