Nazwa pracodawcy:
Juwentus Serwis sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247358pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Mobilny pracownik sprzątający / Asystent koordynatora

Opis stanowiska
ZAKRES PRAC:

  • pielęgnacja terenów zielonych (koszenie, grabienie liści, zbieranie śmieci)

  • mycie okien

  • doczyszczanie maszynowe obiektów

  • pranie wykładzin, tapicerek

  • pomoc w sprzątaniu obiektów

Wymagania
WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność

Mile widziana mobilna grupa sprzątająca
Oferujemy
OFERUJEMY:

  • umowę o pracę/ umowę zlecenie

  • samochód służbowy

  • wszystkie narzędzia i środki do wykonywania usługi

  • praca zadaniowa (możliwe zlecenia również w niektóre weekendy)

  • szkolenie wprowadzające

  • możliwość dodatkowych zleceń uzależnione od dyspozycji i doświadczenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie