Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247372pra

Miejsce pracy:
Polska, Modlnica
województwo: małopolskie

Kontakt:

Trenkwalder

Mechanik samochodowy / autobusowy (m/k)

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • naprawa i serwisowanie pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych) zgodnie ze specyfikacjami producenta,

  • diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych i źródeł błędów,

  • przeprowadzanie inspekcji i kontroli bezpieczeństwa,

  • montaż i demontaż podzespołów pojazdu,

  • dokumentowanie przeprowadzonych napraw.

Wymagania

Wymagamy:

  • wykształcenie jako mechanik samochodowy/mechatronik/elektronik,

  • min. roczne doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy,

  • mile widziane doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych i autobusów,

  • wysoki poziom zaangażowania i samodzielności w pracy,

  • prawo jazdy minimum kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w polskich strukturach niemieckiej, profesjonalnej marki samochodowej,

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia,

  • pracę w systemie 2-zmianowym,

  • pakiet benefitów: pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, certyfikowane szkolenia,

  • rozwojowe stanowisko pracy,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy i solidne wdrożenie.

Miejsce pracy: Modlnica, woj. małopolskie.