Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247388pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: kujawsko-pomorskie

Lektor / Korepetytor języka obcego

Opis stanowiska

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Wymagania

JEŚLI:

  • za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do 2.700 zł miesięcznie (w zależności od miasta)

  • za 4 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 4.400 do 5.400 zł miesięcznie (w zależności od miasta)

  • bardzo dobrze znasz język i lubisz uczyć

  • solidnie przygotowujesz się do każdych zajęć

  • zależy Ci na postępach Twoich uczniów

  • pozytywnie patrzysz na świat

Oferujemy

CO PROPONUJEMY:

  • w ramach umowy opłacamy naszym lektorom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

  • przejrzystą umowę i terminowe wypłacanie wynagrodzeń

  • pracę w wybranym przez siebie rejonie miasta lub online

  • elastyczny czas pracy, który można pogodzić ze studiami lub inną pracą

  • stałą liczbę godzin w każdym miesiącu = stałe wynagrodzenie

  • możliwość zaliczenia praktyk na uczelni

  • własną bibliotekę i bezpłatne ksero

  • opiekę metodyczną