Nazwa pracodawcy:
UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246958pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Referent / Specjalista w Dziale Nauki i Projektów CM

Opis stanowiska
referenta /specjalisty

w Dziale Nauki i Projektów CM
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania
Główne obowiązki:

  • obsługa administracyjno-finansowa projektów międzynarodowych,

  • inicjowanie współpracy z uczelniami zagranicznymi w zakresie umów bilateralnych,

  • obsługa administracyjno-finansowa mobilności pracowników i studentów w ramach programów

  • międzynarodowych,

  • współpraca ze studentami oraz pracownikami CM UMK w ramach obsługiwanych projektów,

  • organizacja spotkań informacyjnych dla studentów przyjeżdżających i wyjeżdżających na studia i praktyki w ramach programu ERASMUS,

  • rzetelne wprowadzanie wymaganych danych do wewnętrznych systemów CM UMK oraz zewnętrznych systemów statystycznych, sprawozdawczych, informacyjnych i innych,

  • prowadzenie polityki informacyjno – promocyjnej Działu, w tym redagowanie treści na stronę www.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (co najmniej na poziomie B2),

  • biegła znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,

  • komunikatywność,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • skrupulatność i samodzielność w działaniu,

  • terminowość i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego,

  • znajomość środowiska administracyjnego Uczelni.

Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,

  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:

    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,

    • dofinansowania do karty Multisport,

    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek
      wychowania przedszkolnego,

    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,

    • preferencyjnych pożyczek.