Nazwa pracodawcy:
KGL S.A.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247384pra

Miejsce pracy:
Polska, Niepruszewo
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

KGL S.A.

Tokarz - Praca w Narzędziowni

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)

  • kartę Multisport

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • domki na Mazurach

  • wyjazdy integracyjne

Wymagania
Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie detali zgodnie z przekazaną dokumentacją na tokarce konwencjonalnej i półautomatycznej

  • bieżący nadzór nad materiałem, narzędziem i maszyną

  • międzyoperacyjna kontrola jakości

  • wykonywanie pomocy i przyrządów warsztatowych

  • przygotowanie stanowiska zgodnie z normami i przyjętymi wytycznymi

Oferujemy
Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze tokarki

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • umiejętność czytania rysunków technicznych