Nazwa pracodawcy:
Kronospan Mielec Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247039pra

Miejsce pracy:
Polska, Mielec
województwo: podkarpackie

Mistrz zmianowy

Opis stanowiska
Wynagrodzenie: 7 000,00 – 11 000,00 brutto

Wymagania
Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.:

  • Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych

  • Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów

  • Bieżąca kontrola wydajności produkcji

  • Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie

  • Monitorowanie i raportowanie czasu pracy podległych pracowników

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych

  • Comiesięczne dodatki do wynagrodzenia

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Program poleceń pracowniczych

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę

  • Ubezpieczenia grupowe

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechaniczne, elektryczne), preferowane wyższe (Technologia drewna)

  • Dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Dyspozycyjność i pełne zaangażowanie w realizację zadań