Nazwa pracodawcy:
WBS Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247021pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: małopolskie

Przedstawiciel Handlowy (sprzęt medyczny)

Opis stanowiska

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Praca w terenie w czterech wyżej wymienionych województwach.

  • Pozyskiwanie nowych klientów takich jak: dom pomocy społecznej, domy seniora, ośrodki rehabilitacyjne, fundacje, stowarzyszenia.

  • Sprzedaż produktów takich jak wózki inwalidzkie, ortezy itp.

  • Opieka nad pozyskanymi klientami.

  • Współpraca z działem administracji.

  • Praca w CRM – raportowanie do przełożonego.

Wymagania
Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży medycznej.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz stałych relacji, empatia.

  • Samodzielność, systematyczność, zorientowanie na cel.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość pakietu Office.

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę (lub inna forma umowy wg. preferencji).

  • Dobrze policzalną prowizję (możliwość podwojenia podstawy przy dobrych wynikach).

  • Auto służbowe do użytku prywatnego.

  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop, telefon, materiały marketingowe.