Nazwa pracodawcy:
TBS Consulting

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247304pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Inżynier Aplikacyjny ds. stacji ładowania samochodów elektrycznych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla zespołu sprzedaży i marketingu w zakresie rozwiązań z obszaru stacji ładowania samochodów elektrycznych.

  • Wsparcie dla Area Sales Managera w przygotowaniu ofert pod kątem doboru odpowiednich rozwiązań, oczekiwanych przez klienta.

  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji technicznej w celu spełnienia lokalnych przepisów (między innymi dokumenty przetargowe i kontakt z polskimi urzędami).

  • Przygotowywanie zaleceń i porad ekspertów dotyczących rozwiązań – doradztwo techniczne dla Klientów.

  • Pomoc w rozwiązywaniu zapytań technicznych od Klientów, we współpracy z zespołem ds. rozwoju.

  • Pomoc w identyfikacji nowych możliwości rynkowych (praca stacjonarna w Warszawie, ale obsługiwanym regionem jest Polska, kraje bałtyckie oraz region krajów bałkańskich. Możliwe sporadyczne (3-4 razy do roku, krótkie 1-2 dniowe wyjazdy do ww. rejonów Europy wraz z Area Sales Managerem).

  • Zapewnianie okazjonalnego wsparcia dla Klientów w przypadku zaawansowanych pytań technicznych.

  • Zademonstrowanie klientom kompleksowego zrozumienia rozwiązań w zakresie stacji ładujących (wsparcie Area Sales Managera podczas wideokonferencji z Klientami oraz spotkań F2F).

  • Doradztwo dla klientów w zakresie procedur planowania nowych stacji ładowania, ich instalacji i uruchomienia.

  • Wspieranie sprzedaży podczas wydarzeń marketingowych i wystaw (targi i inne imprezy branżowe).

Wymagania
Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne. Mile widziane wykształcenie kierunkowe z obszaru elektromobilności, elektryki lub pokrewne.

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie rozwiązań do ładowania pojazdów elektrycznych, systemów magazynowania energii lub rozwiązań pokrewnych.

  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim i polskim.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umożliwiające jasne przekazanie wiedzy dla Klienta.

  • Umiejętność samodzielnej pracy w międzynarodowym zespole.

  • Okazjonalna gotowość do podróżowania i posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę u międzynarodowego, stale rozwijającego się producenta zaawansowanych technologii w obszarze systemów ładowania.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w szacowanym przedziale 14000-16000 zł brutto oraz premię roczną, uzależnioną od wyników indywidualnych oraz wyników biznesowych firmy.

  • Pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Warszawie, z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej (2 razy w miesiącu).

  • Pracę w międzynarodowym zespole i codzienny kontakt z językiem angielskim.

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz kartę sportową (po okresie próbnym).

  • Dodatki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, m.in. "wczasy pod gruszą", PPK, program poleceń pracowniczych.

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę, bezpośrednio przez Klienta (3 miesięczny okres próbny, potem Umowa na czas nieokreślony).

  • Możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”.

*wyjazdy do klientów w Polsce odbywają się poprzez wykorzystywanie samochodów służbowych, dostępnych dla pracowników na parkingu firmy. Podróże zagraniczne z reguły odbywają się drogą lotniczą.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.