Nazwa pracodawcy:
HOFMANN WIZARD s.r.o

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247018pra

Miejsce pracy:
Republika Czeska, Region Morawsko-Śląski, Kopřiv
województwo: zagranica

Pracownik techniczny / Monter wyrobów metalowych

Opis stanowiska

Firma HOFMANN WIZARD s.r.o. poszukuje osób do pracy w branży automotive w charakterze pracowników technicznych i monterów wyrobów metalowych. Oferta pracy skierowana również do osób z Polski.

Wymagania

Forma zatrudnienia:

Pełny etat

Oferujemy

Publikacja w ramach projektu pn. „Wsparcie PSZ w świadczeniu usług w ramach partnerstwa transgranicznego EURES–T”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.