Nazwa pracodawcy:
GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247292pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowy Kisielin, k. Zielonej Gór
województwo: lubuskie

Starszy Specjalista ds. Dystrybucji

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych

  • Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów

  • Optymalne planowanie transportów oraz kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych

  • Kontrola dokumentacji dystrybucyjnej

  • Kontrola jakości danych w systemie SPEED

  • Wycena tras CODI i LH

  • Budowanie dobrych relacji z Klientem, Przewoźnikami i Kierowcami

  • Udział we wdrażaniu nowych Pracowników w Dziale

  • Współpraca z Terminalem w celu zapewnienia jakości serwisu na uzgodnionym poziomie.

  • Realizacja powierzonych zadań, wyznaczonych celów oraz raportowanie

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wysoki poziom umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

  • Determinacja w dążeniu do celu

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość systemu SPEED

  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy
To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Szereg benefitów (prywatna darmowa opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych) Kartę MultiSport/OK System oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Standardy wdrożenia Smart Start

  • Pracę od poniedziałku do piątku.